HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Kuruluşu, Moleküler biyoloji ve genetik bölümünün kuruluşuna dayanan topluluğumuz 2014 yılından beridir aktif bir öğrenci topluluğu olarak görev almaktadır. Moleküler biyoloji ve genetik topluluğu  ismi altında; genetik, bilim, spor ve sosyal sorumluluk alanında yaptığımız etkinliklerle değerli akademisyenlerimize, kıymetli katılımcılarımız ve bizi oluşturan öğrencilerimize çok güzel anılar ve gelişime destek olacak imkanlar sağladık. Bu yolda ilerlemek ve her türlü öğrenci gelişimine imkan sağlayacak, mezun olup geri bakıldığında akılda kalan anılar bırakacak etkinliklerimize devam etmek istiyoruz. Üniversitenin herkese bir şey katması için bu tarz etkinliklere ve böyle organizasyonlar için de siz değerli katılımcıların, katılımlarına ve etkinliğimize destek olacak birimlere ihtiyacımız var. Kazananın bizler ve dolayısıyla da gelecek olacağı her etkinlikte ve her buluşmada bizlere vereceğiniz her destek için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Geleceğin bilim insanları olma yolunda her zaman verimli, çalışkan ve pes etmeyen bireyler ve bu bireylerin oluşturduğu bir topluluk olmayı da vizyonumuz olarak görüyoruz.

Misyonumuz

Eğitim alan bireylerin bilimsel bakış açısı kazanması, kendilerini geliştirebilecekleri imkanların sağlanması ve bilgi hazinesinin gelişmesi misyonumuzdur.

Bursa
Uludağ
ÜNİversİtesİ


Mol​eküler
Bİyolojİ

ve Genetİk
Topluluğu

İletişim

F​ormu

Teşekkürler! Mesajınız iletildi.
Mesajınız iletilemedi. Lütfen, hataları giderip ekrar deneyiniz.

Bizi Takip Edin

©2021 ULUGEN